Wedding Cake – 4 OUNCES FOR $200
Hazy Cake – 2 Ounces for $130
Purple Pineapple – 4 Ounces for $200
Rockstar – 4 OUNCES FOR $150
Northern Lights – 4 OUNCES FOR $150
Gorilla Glue – 4 OUNCES FOR $130
Peanut Butter Breath – 2 OUNCES FOR $130
MK Ultra – 4 OUNCES FOR $150
OG – 4 OUNCE FOR $130
* REFER A FRIEND * FREE OUNCE